ÜRÜN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ
ÜRÜN VIDEO
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
JKDN 605 her türlü pamuk, pamuk/polyester, likra karışımları, naylon karışımları, elyaftan imal edilmiş kumaşlarla, merserize olmuş veya olmamış suprem, pike, interlok, 2 iplik ve şardonlu kumaşlarda çalışmak mümkündür. JKDN 605’den geçen kumaşın en son yıkama ve kurutma testleri sonrası boyutsal stabilitesi 0-%5 arasında bulunur. Kumaşın arka arkaya dikilmesi halinde daha yüksek kalite ve üretim randımanına ulaşmak mümkündür.

Makine 5 üniteden oluşmaktadır;

1- Fotosel kontrollü J.Box ünitesi.
2- Manteyik kalıp ve buharlama ünitesi
3- Silindirler, Keçe ve teflondan oluşan 2 grup çekmezlik ünitesi
4- Kumaş taşıma bandı ve soğutma ünitesi
5- Dekatür ünitesi

J.Box’ta fotosel kontrol ile ilerleyen kumaş, manyetik kalıpta en tespiti yapılır. Kumaşın içine buharın homojen olarak nüfuzunu sağlayan, buharlama ünitesi ve değişik çaplardaki silindirlerin etrafında dönen, keçe ve teflon vasıtası ile kumaş sıkıştırılır ve boyutsal stabilize sağlanır. Çektirmezlik işleminden sonra, kumaş dolgun ve kompakt bir görünüm alır. Konveyör bant vasıtasıyla, soğutma bölümünden geçen kumaşın, üzerindeki elektriği, statik çubuklar ile nötr edildikten sonra dekatür edilir ve otomatik olarak dışarı alınır.

Ø605 Krom kaplı ısıtılmış silindir ve keçe ile birlikte kumaşın temas alanı yüzeysel olarak her bir silindir için 145cm dir. Bu sebeple kumaşın fikse oluşu, çektirmezlik değerleri ve üretimi makineye ekstra değer katmaktadır.

Rotorlu nemlendirme sistemi örgülü kumaşlar için geliştirilmiş bir tekniktir. Kumaşa daha dolgun,kompakt bir görünüm sağlaması ve çekmezlik değerlerini aşağı çekmektedir.Nemlendirme işlemi kumaşın iki yüzüne herhangi bir temas olmadan tüm kumaş eni boyunca hemojen bir şekilde uygulanır.
MAX. KUMAŞ GENİŞLİĞİ
MAX. MAKİNE ÇALIŞMA HIZI
1200 mm
40 d/dak
TEKNİK DÖKÜMANLAR
Copyright © 2017 - Mersan Textile Machinery
Bu web sitesinde kullanılan içeriğin izinsiz kopyalanması yasaktır.